این مطلب ۶۱ بار خوانده شده
سردار سنایی راد:

دل بستگان داخلی برای بهره برداری از برجام در انتخابات تلاش می کنند

سنایی راد، با تأکید براینکه؛ مقاوم ترین ها در مسیر انقلاب کسانی هستند که با واژه های اسلامی آشنایی بیشتری دارند، اظهار کرد: دل بستگان داخلی برای بهره برداری از برجام در انتخابات تلاش می کنند، و دشمن نیز با رأی خود ما می خواهد نفوذش را عملی نماید.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش سایت کوله بار استان چهارمحال و بختیاری؛ سردار رسول سنایی راد در جمع کارکنان سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام با تبریک ایام الله دهه فجر، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامیداشت و گفت: برخی از بزرگان یادشان رفته چرا و چگونه انقلاب کردیم.

معاون سیاسی سپاه، با اشاره به برکات انقلاب اسلامی، دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای خلیج فارس را یادآور شد و افزود: اکنون به عقلانیتی رسده ایم که خودمان اوضاع را مدیریت می کنیم.

وی، با بیان اینکه،‌دوران خیره سری و تک روی آمریکایی ها تمام شده است، ادامه داد: در زمان طاغوت، یک سرهنگ کشور حق نداشت بدون حضور مستشاران آمریکایی، حتی داخل هلی کوپتر را تنظیف کند.

سردار سنایی راد، تصریح کرد: هر آنچه امروز داریم به برکت انقلاب اسلامی است که به رهبری حضرت امام خمینی(ره) به نتیجه رسید و امروز خلف صالح ایشان، مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه امام و انقلاب هستند.

این کارشناس مسایل سیاسی، مصادره بیت امام از سوی برخی را برای رسیدن به اهداف شخصی دانست و با یادآوری زجر و مصیبت هایی که افراد انقلابی مانند خانم دباغ و... در دوران مبارزه با طاغوت متحمل شدند، در حالی که از سوی جریان اصلاح طلب طرد شد و مورد حمایت قرار نگرفت، گفت: ‌این خانم انقلابی مبارز، تنها زنی بود که حضرت امام (ره) اجازه همراهی با پرواز انقلاب را به ایشان دادند و همین خانم تنها زنی بود که همراه تیم حامل پیام تاریخی امام به گورباچف بود؛ اما امروز هیچ ادعایی ندارد؛ در حالی که برخی نظام را با گوشت قربانی اشتباه گرفته اند.

وی، وصیت نامه حاج حسین همدانی(سردار سرافراز سپاه اسلام) را یادآور شد و افزود: یک بند وصیت نامه این مدافع حرم خطاب به خانواده اش نوشته شده و تأکید کرده است: ما همچنان مدیون انقلاب اسلامی هستیم.

این مقام مسئول، با اشاره به اینکه چگونه می توانیم انقلابی باقی بمانیم؟، تأکید کرد: با تکیه به همان عناصر که انقلاب را پیروز کرد، می توانیم انقلابی باقی بمانیم.

سردار سنایی راد، مردمی بودن را ویژگی بارز رفتار حضرت امام خمینی(ره) دانست و گفت: حضرت امام خمینی(ره) خود را همچون مردم در برابر قانون یکسان می دانست؛ اما امروز برخی می گویند باید بیت امام را فراتر از قانون بدانیم.

وی، گفت: حضرت امام خمینی(ره) موضع گیرندگان در برابر شورای نگهبان را مفسد فی الارض می دانستند و از نگاه ایشان کسی الگو بود که پای اسلام بایستد؛ مانند مدرس و شیخ فضل الله نوری و ... و هرکسی مسامحه و سکوت می کرد مایه عبرت می شد؛ مانند مصدق و بازرگان و ... .

معاون سیاسی سپاه، تأکید کرد: آمریکایی ها نیز از کسانی استقبال می کنند که اهل مسامحه باشند؛ زیرا آنها برای مصادره نظام تعامل می کنند و به افراد همسو برای نفوذ در مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری نیاز دارند.

وی، با اشاره به احیاء ارزش های اسلامی بعد از انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) گفت: هویت انقلابی در زمان جنگ تشدید شد و امروز نیز در سوریه شاهد رویش هستیم. جهاد انسان را بهشتی می کند و لباس عزت بر قامت جامعه می پوشاند و حضرت امام خمینی(ره) با انقلاب، ارزش های اسلامی را احیاء کرد.

سنایی راد، با تأکید براینکه؛ مقاوم ترین ها در مسیر انقلاب کسانی هستند که با واژه های اسلامی آشنایی بیشتری دارند، اظهار کرد: دل بستگان داخلی برای بهره برداری از برجام در انتخابات تلاش می کنند، و دشمن نیز با رأی خود ما می خواهد نفوذش را عملی نماید.

وی، راهبردهای دشمن در راستای نفوذ را اقدامات بی ثبات ساز و استفاده از عوامل نفوذی دانست و تصریح کرد: افراد نفوذپذیر، دشمن را بزرگ و خود را حقیر می پندارند.

معاون سیاسی سپاه، مشارکت بالا در انتخابات آتی را عامل افزایش اقتدار منطقه ای و ارتقای اتحاد و انسجام بین نیروهای داخلی انقلاب دانست و عبور از عُلقه های قومی، حزبی، جناحی و سیاسی و در نظر گرفتن مصالح و منافع انقلاب را از اصول اولیه برای تقویت نظام برشمرد.

وی، در ادامه به پرسش های حاضران پاسخ داد و کسانی را شایسته رأی دانست که هویت انقلابی گری انقلاب را تقویت کنند.

این مقام مسئول، با تأکید بر اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی توانسته حوزه نفوذ علیه استکبار و رژیم صهیونیستی تولید کند، گفت: الهام بخشی جمهوری اسلامی توانسته رژیم صهیونیستی را در منطقه مهار سازد و این عامل مهم را باید حفظ کنیم.

وی، اتحاد کلمه بین نیروهای انقلاب را یادآور شد و با اشاره به روند رسیدگی به احراز صلاحیت های داوطلبان نمایندگی مجلس و خبرگان، گفت: شورای نگهبان به وظیفه قانونی خویش عمل می کند و مُرّ قانون را مد نظر قرار می دهد.

سنایی راد، با یادآوری اینکه برخی از داوطلبان رد صلاحیت شده، دارای سابقه محکومیت قضایی، مشکلات اخلاقی و مسایل مربوط به مواد مخدر و ... بوده اند، افزود: بعضی از داوطلبان حتی شرایط اولیه برای ثبت نام را نیز نداشتند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.